Vilniaus arkivyskupija | Puslapis nerastas

Nieko nerasta

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt

Susitikimas kunigams apie sutuoktinių sielovadą Trinapolio rekolekcijų namuose

2019 kovo 1 14:00 - 2019 kovo 1 19:00

2019 m. kovo 1 d., penktadienį, Trinapolio rekolekcijų namuose (Verkių g. 70, Vilnius), pirmą kartą vyks mokymai Dievo Motinos Komandų judėjimo kunigams. Kviečiame dalyvauti sutuoktinių sielovada besidominčius ir Dievo Motinos komandas palydinčius kunigus iš visos Lietuvos.

Judėjimas Equipes Notre Dame (liet. Dievo Motinos Komandos)– tai dvasinis sutuoktinių ir kunigų judėjimas, kurio tikslas kartu dvasiškai augti praktikuojant 6 siekius. Būdami labai arti vieni kitų sutuoktiniai ir kunigai pažįsta vieni kitų reikmes, remia vieni kitus nuolatinemalda ir bendryste, padeda vieni kitiems dvasiškai tobulėti.Daugiau apie Equipes Notre Dame (Dievo Motinos komandas) Lietuvoje: http://www.equipes-notre-dame.lt/

Mokymus ves kunigas Vincent Lafargue (Šveicarija). Jam talkins pora, atsakinga už eurozoną Antoine ir Terese Leclerc.
Kun. Vincent Lafargue jau 10 metų palydi sutuoktinių komandas Šveicarijoje, yra Valais sektoriaus (Šveicarija) DMK judėjimo dvasinis patarėjas.

Mokymai prasidės 2019 m. kovo 1 d. 14.00 val. ir baigsis 18.30 val. šv. Mišiomis, kurios bus švenčiamos kartu su poromis, susirinkusiomis į rekolekcijas.
Jei galimybės neleidžia, galima dalyvauti dalyje mokymų.Registracijos nuoroda čia.
Telefonas pasiteiravimui: 8 611 23216 (Vladas)

Žymės: Šeima, Vyskupijoje.

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt