Rekolekcijos vyrams su D. Turbittu (JAV) Vilniuje (būtina registracija)

2018 sausio 12 0:00 - 2018 sausio 14 0:00

2018 m. sausio 12–14 d. broliai pranciškonai konventualai maloniai kviečia  vyrus į rekolekcijas su Donaldu Turbittu. Rekolekcijos vyks Vilniuje, Pranciškonų vienuolyne (Pranciškonų g. 1).

Rekolekcijos vyks anglų k. ir bus verčiamos į lietuvių k.

Rekolekcijų dalyvio auka už 3 dienas – 30 eurų.

Informacija ir registracija: Raimondas, tel. 8 686 16 868, el. paštas: r.galminas@gmail.com, vilniaus.kdc@gmail.com.

Donaldas Turbittas – Šv. Juozapo vyrų bendruomenės įkūrėjas. Gimė 1943 m., gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose, Providense. Buvęs gaisrininkas, verslininkas, daugiau kaip 43 metus yra įsitraukęs į katalikiškąjį charizmatinį judėjimą ir daugiau nei 20 metų yra katalikų ekumeninės bendruomenės „Dievo meilė“ (God’s Love) lyderis. Vedęs, trijų vaikų tėvas, trylikos anūkų ir proanūkių senelis. Evangelizatorius ir misionierius. Kartu su žmona Patricija yra Providenso Šv. Antano parapijos nariai.

1969 m. Donaldas Turbittas kaip jaunas gaisrininkas ir verslininkas patiria atsivertimą ir 1970 m. dar kartą išgyvena Šventosios Dvasios krikštą. Tai radikaliai pakeičia jo gyvenimą ir jame gimsta troškimas visą gyvenimą atiduoti Viešpaties tarnystei. 1971 m. kartu su žmona pradeda maldos susitikimus savo parapijoje. Į šiuos maldos susitikimus susirenka šimtai žmonių. 1786 m. palikęs savo verslą kartu su žmona Patricija visiškai atsiduoda Dievo tarnystei. Donaldas ir Patricija veda rekolekcijas šeimoms, sutuoktiniams, moterims ir vyrams.

Žymės: Vyskupijoje.

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt