Rekolekcijos „Seksualumas – nuodėmė ar Dievo dovana“ Vilniuje (registracija iki 06.25)

2019 birželio 28 18:00 - 2019 birželio 30 14:00

Kas yra seksualumas? Ar tai tik nuodėmė, ar Dievo dovana, duota žmogui, kad jis džiaugtųsi gyvenimu ir eitų savo pašaukimo keliu? Rekolekcijų metu bus pristatoma, ką Biblija sako apie seksualumą.

Rekolekcijos vyks birželio 28–30 d. Vilniuje, Pranciškonų vienuolyne (Pranciškonų g. 1), lenkų kalba ir bus verčiamos į lietuvių kalbą.

LEKTORĖS:
Sara Katulska – socialinių įgūdžių ugdytoja, psichoterapeutė ir pedagogė. Baigė Psichologinių konsultacijų kursą, Mokymų ir psichologinių seminarų mokyklą, Tarpasmeninių mokymų studijas.
Šiuo metu dirba Psichoterapijos mokykloje „Intra“ Psichologinės paramos ir švietimo centre Varšuvoje. Vadovauja Psichoterapijos ir asmeninės plėtros kabinetui ir koordinuoja Šeimos kliniką, veikiančią prie brolių dominikonų vienuolyno Gdanske. Bendradarbiauja su daugeliu krikščioniškų asociacijų ir bendruomenių, veikiančių Gdansko–Gdynios–Sopoto trimiestyje. Jos profesinis ir asmeninis pomėgis yra kitas žmogus.

Alicja Marciniak – žmona, motina ir teologė. Baigė Varšuvos Kardinolo Stepono Višinskio (Stefana Wyszyńskiego) universiteto Teologijos fakultetą. Dirba draudimo brokere privačiame biure Gdansko-Gdynios-Sopoto trimiestyje. 23 metus aktyviai dalyvauja Gdansko Naujosios evangelizacijos mokyklos veikloje, veda formacijos kursus moterims. Organizuoja evangelizacijos kursus, seminarus ir rekolekcijas.

TVARKARAŠTIS:
– birželio 28 d. (penktadienį) 18.00–21.00
– birželio 29 d. (šeštadienį) 9.30–20.30
– birželio 30 d. (sekmadienį) 9.30–14.00
Rekolekcijos vyksta be nakvynės.

Norintys galės pasidalinti savo gyvenimo patirtimi, pasinaudoti išpažinties sakramentu bei kunigo egzorcisto užtarimo malda.

Daugiau informacijos ir registracija

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt