Vilniaus arkivyskupija | Puslapis nerastas

Nieko nerasta

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt

Rekolekcijos „Jokūbo glėbyje arba kaip pamilti savo gyvenimo istoriją“ Pranciškonų vienuolyne

2019 vasario 25 18:00 - 2019 vasario 27 21:30

2019 m. vasario 25–27 d. Pranciškonų vienuolyne (Pranciškonų g. 1, Vilnius, 116 kab.) vyks rekolekcijos „Jokūbo glėbyje arba kaip pamilti savo gyvenimo istoriją“. Rekolekcijas ves t. MATEUSZ STACHOWSKI OFM Conv.

Nėra nė vieno žmogaus, kuris nebūtų sužeistas. Taip yra dėl paprastos priežasties – net ir giliai mylintis žmogus kartais skaudina netgi to nenorėdamas. Tai susiję su mūsų neišsipildžiusiais lūkesčiais ir troškimais. Žvelgiant į savo gyvenimo istoriją, galima pamatyti priešą, su kuriuo neįmanoma sutarti ir kuris vis dar žeidžia ir daro įtaką mūsų dabarčiai. Ar įmanoma pamilti praeitį? Ar pamilsi praeitį, kuri atrodo nepriimtina? Kaip susitaikyti su įvykiais, kurių bijai? Ar ta vieta, kurią giliai skauda, gali tapti palaiminta? Remdamiesi Biblijos istorijos pavyzdžiu (Pr 37–50) pamatysime, ką Dievas paruošė kiekvienam iš mūsų. Jokūbo glėbys – tai vieta, kur galima surasti ramybę, nebėgant nuo savo praeities. Šios rekolekcijos skirtos visiems, kurie jaučiasi sužeisti, kuriems sunku atleisti, kurie norėtų pabėgti nuo savo praeities ir kurie negali priimti savo gyvenimo istorijos.

MATEUSZ STACHOWSKI OFM Conv.– pranciškonų vienuolyno Ostrudoje (Lenkija) sielovadininkas, Šv. Maksimiljono Kolbės provincijos Gdanske spaudos atstovas, pranciškonų internetinės televizijos „Franciszkanie TV“ kūrėjas, nuo 2013 m. – egzorcistas, tarnaujantis Vilniuje ir Varmijos arkivyskupijoje

Rekolekcijos vyks vasario 25–27 d., kasdien 18–21.30 val.

Rekolekcijos vyks lenkų kalba ir bus verčiamos į lietuvių kalbą

Daugiau informacijos ir registracija

 

Žymės: Parapijoje, Vyskupijoje.

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt