Rekolekcijos „Atleidimas – kelias į laisvę“ Pranciškonų vienuolyne Vilniuje

2019 vasario 8 8:00 - 2019 vasario 10 15:00

2019 m. vasario 8–10 d. Pranciškonų vienuolyne (Pranciškonų g. 1, Vilnius, 116 kab.) vyks rekolekcijos „Atleidimas – kelias į laisvę“.

Rekolekcijas ves ALICJA MARCINIAK ir kun. PAWEL GORNY. Rekolekcijos vyks lenkų kalba ir bus verčiamos į lietuvių kalbą.

Rekolekcijos „Atleidimas – kelias į laisvę“– tai kvietimas susitaikyti su savo praeitimi ir kelionė į laisvę, į pažadėtąją žemę, į gyvenimą, kuris, nepaisant mūsų ir aplinkinių netobulumų, suteikia džiaugsmą ir pilnatvę. Pažinsime save ir savo istoriją Dievo Žodžio šviesoje, kad rastume jėgų gyventi be baimės ir sielvarto. Sužinosime, kaip atrasti savo tikrąją tapatybę ir valdyti save, o ne kitus, bei susidoroti su problemomis, žaizdomis ir priklausomybėmis. Tokiu būdu ugdysime savyje Dievo žmogaus veidą. Šios rekolekcijos – tai atradimo ir pripažinimo laikas, kad viskas mūsų gyvenime turi prasmę tik su Dievo pagalba: gėris ir blogis, džiaugsmas ir kančia, sveikata ir liga, nuodėmė ir atgaila, sėkmės ir nesėkmės, nes jie patikėti Dievui ir, bendradarbiaujant su Jo malone, skirti išsilaisvinimui, išgydymui ir veda mus kaip sūnų palaidūną į Tėvo namus, į Jo meilės glėbį.

ALICJA MARCINIAK – baigė Varšuvos UKSW teologijos fakultetą. Pagal išsilavinimą – profesionali draudimo brokerė, o pagal pašaukimą – teologė. Aktyviai dalyvavo Gdansko naujosios evangelizacijos mokyklos ir „Status Feminae“ fondo veikloje. Moterų nevyriausybinės organizacijos vadovė, evangelizacijos kursų koordinatorė. Skaito pranešimus krikščioniškomis temomis konferencijose, seminaruose, mokymuose. Mėgsta keliauti, lipti į kalnus, šokti, skaityti knygas.

Kun. PAWEL GORNY – Gdansko Šv. Jadvygos iš Silezijos parapijos klebonas. Gdansko vyskupijos referentas pasauliečių klausimais. Sektų ir naujų religinių judėjimų informacinio centro įkūrėjas. Evangelizacinės bendruomenės „Gyvojo vandens šaltinis“, kuri meldžiasi už išgydymą, globėjas. Organizuoja konferencijas, rekolekcijas.

Rekolekcijų pradžia – vasario 8 d. (penktadienį) 18 val.; pabaiga – vasario 10 d. (sekmadienį) 14 val.; be nakvynės.

Daugiau informacijos ir registracija

Žymės: Vyskupijoje.

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt