Vilniaus arkivyskupija | Puslapis nerastas

Nieko nerasta

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt

Rekolekcijos „Apie atleidimą tarpusavio santykiuose“ Pranciškonų konventualų vienuolyne Vilniuje

2018 birželio 20 18:30 - 2018 birželio 21 19:00

2018 m. birželio 20–21 d. Vilniaus pranciškonų konventualų vienuolyne (Pranciškonų g. 1) vyks rekolekcijos APIE ATLEIDIMĄ TARPUSAVIO SANTYKIUOSE su lektore Marie Maquaire.

Rekolekcijos vyks prancūzų kalba ir bus verčiamos į lietuvių kalbą. Pradžia – trečiadienį, birželio 20 d., 18.30 val.

Geri, nuoširdūs žmonių tarpusavio santykiai šeimoje, darbe, bendruomenėje kuria ramybę, taiką mūsų aplinkoje ir kiekvieno žmogaus širdyje. Tačiau kartais santykiai tampa įtempti, pradedama konfliktuoti, nesutarti, nesusikalbėti, nesugebama atleisti, pasakyti kitam žmogui, kas mus skaudina, kaip jaučiamės, liekame nesuprasti ar nesuprantame kito. Tačiau harmoningo tarpusavio bendravimo galima mokytis, taikant labai paprastą metodiką, kurią siūlo santykių konsultantė iš Prancūzijos Marie Maquaire. Tai metodika, mokanti ne reaguoti santykiuose, bet kurti santykį, kuriame tampame labiau suaugę, atsakingi, nurimę ir laisvi mylėti.

Sunkumai, iškilę santykiuose, kreipia mus atsivertimo link, augina mus ir moko, kaip išlikti evangelinės ramybės bei taikos nešėju visuose santykiuose.

Marie Maquaire – socialinio darbo magistrė, vadovavusi penkiems senelių namams, dabar veda mokymus, kaip kurti asmeninius ar darbinius santykius, kurie pagerintų tarpusavio bendravimo kokybę. Prancūzijoje Marie Maquaire taip pat gana daug dirba su religinėmis bendruomenėmis. Prieš keletą metų jau yra lankiusis Lietuvoje. Plačiau apie Marie Maquaire galima paskaityti čia.

Rekolekcijų dalyvio auka už 2 dienas – 30 eurų.

Registracija: Ona, tel. 8 603 66 893, el. paštas: juronam@yahoo.com; Reda, tel. 8 689 33 419.

DAUGIAU informacijos

 

Žymės: Vyskupijoje.

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt