Paramos koncertas „Laiškai mamai“ Vilniuje

2019 gegužės 5 21:00 - 2019 gegužės 5 23:00

2019 m. gegužės 5 d. 21.00 val. J9 Vaidilos teatre (A. Jakšto g. 9, Vilnius) vyks paramos koncertas „Laiškai mamai“.

Nematomos priklausomų žmonių mamos, kenčiančios tylomis… Išgyvenančios vidinius pragarus, dažnai neturinčios kam pasiguosti ir pasidalinti savuoju beviltiškumu. Priklausomybė artimoje aplinkoje sugriauna jų viltis pilnaverčiai gyventi, ramiai miegoti ir saugiai jaustis. Jų niekas nepasveikina su Mamos diena, jos laukia bent laiško iš savųjų….

Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ priklausomų asmenų bendruomenė „Aš Esu“, jau 10 metų padedanti ne tik nuo priklausomybių kenčiantiems žmonėms, bet ir jų artimiesiems, šiemet savo žvilgsnį kreipia į šias mamas. Joms reikia ne tik matyti kaip jų vaikai sveiksta, joms reikia turėti naują viltį, kad yra, kas išties pagalbos ranką ne tik jų artimieisiems, bet ir joms pačioms.

Koncerte dalyvaus: Ilona Balsytė, Erica Jennings, Bjelle, Kostas Smoriginas, Česlovas Gabalis, Povilas Meškėla, Kristina Žaldokaitė, Martynas Kuliavas, Domantas Razauskas.

Paramos koncertas „Laiškai mamai“ skiriamas surinkti lėšas „Aš Esu“ bendruomenės vykdomoms artimųjų paramos programoms ir sveikstančiųjų psichologinei, dvasinei ir socialinei pagalbai. Paremti „Aš Esu“ bendruomenę galima ir skambučiu ar SMS 1454 – auka 5 eurai.

Daugiau informacijos

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt