Paramos koncertas „Aš esu, nes esi Tu“ Vaidilos teatre

2018 balandžio 2 19:30 - 2018 balandžio 2 21:00

2018 m. balandžio 2 d., antrąją šv. Velykų dieną, 19.30 val. Vaidilos teatre (A. Jakšto g. 9) vyks paramos koncertas „Aš esu, nes esi Tu“.

Koncerto trukmė – 1,5 val.
Bilietai: 10–20 Eur. Bilietus į renginį galima įsigyti visose Bilietai.lt kasose, prieš valandą renginio vietoje arba tinklalapyje www.bilietai.lt
Koncerto globėjai: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas

Kartu mes galime kur kas daugiau nei po vieną. Kai pavyksta galimybių natas sujungti į melodiją, kai dalinamės vieni su kitais tuo, ką gebame geriausio – vyksta tikri stebuklai!

Paramos koncertas, skirtas Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ bendruomenės „Aš Esu“ veikloms paremti. Koncerte bendruomenę palaikys ir savo dėkingumą visuomenės vardu išreikš:

NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ
ILONA BALSYTĖ
RASA JUZUKONYTĖ
KRISTINA ŽALDOKAITĖ
ČESLOVAS GABALIS
JERONIMAS MILIUS
MARTYNAS KULIAVAS
GIEDRIUS VAŠKYS

Kun. Kęstutis Dvareckas apie bendruomenę: Bendruomenė „Aš Esu“ susikūrė beveik prieš dešimt metų ir per tą laiką tapome šimtų nuostabių grįžimo į visavertį gyvenimą istorijų liudininkai. Į mus pagalbos kreipiasi šimtai priklausomų žmonių ir jų artimųjų. Siekiame ilgalaikių rezultatų, todėl vykdome reabilitacijos ir reintegracijos programas, su priklausomybės ligų paliestomis šeimomis dirba patyrusi sielovadininkų, psichologų, socialinių darbuotojų, gyd. psichiatrų ir kitų specialistų komanda. Stengiamės plačiai skleisti kitokio gyvenimo viltį ir nuosekliai dirbame svarbų švietėjišką darbą – leidžiame knygas, rengiame susitikimus-diskusijas apie priklausomybes visoje Lietuvoje. Tikime, kad yra mūsų darbui neabejingų žmonių ir kartu galime sukurti saugesnę ir sveikesnę visuomenę.

DAUGIAU informacijos www.asesubendruomene.lt

Žymės: Caritas, Šeima, Vyskupijoje.

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt