Kvietimas palaikyti Irako pabėgėlių šeimas

2015 birželio 21 8:00 - 2015 birželio 21 21:00

Vilniaus arkivyskupijos Caritas Užsieniečių integracijos programos kreipimasis:

Kelerius metus stebėdami krikščionių situaciją Irake matome, kad paskutiniu metu dar labiau suaktyvėjo radikaliojo islamistų judėjimo smurtiniai bei prievartiniai veiksmai, nukreipti prieš Krikščionių Bažnyčią ir tikinčiuosius: grobiami ir žudomi ne tik pavieniai vyrai, moterys, net vaikai, bet ir visos šeimos, naikinamos ir užimamos bažnyčios, kai kurias jų paverčiant krikščionių kalėjimais, viešinami šių smerktinų operacijų vaizdai, siekiant kuo labiau įbauginti mažėjančią tikinčiųjų bendruomenę. Reaguodami į esamą situaciją ir negalėdami likti abejingi Vilniaus arkivyskupijos Caritas iniciatyva į Lietuvą planuojamos perkelti 4 persekiojamos krikščionių šeimos.
Jų apgyvendinimu, maitinimu, buitimi, sveikata rūpinsimės mes ir parapijinės bendruomenės. Todėl mūsų prašymas – jeigu galima prisidėti ne tik lėšomis, bet svarbiausia užimtumu – gal kas galite pakviesti pasivaikščioti, pakviesti papietauti, supažindinti su Vilniumi, o gal tiesiog su vaikais piešti savo svajonių miestą. Visos Jūsų iniciatyvos labai svarbios.
Jeigu turite minčių, idėjų ir laiko – kreipkitės jacina.baciuskaite@vilnius.caritas.lt arba telefonu 8 5 26 11 014.

Šį sekmadienį Vilniaus miesto parapijose bus renkamos aukos, skirtos padėti keturioms pabėgėlių irakiečių krikščionių šeimoms. Lėšos bus skiriamos šių šeimų pragyvenimui ir integracijai.

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt