Krikščioniško gyvenimo ir evangelizacijos mokyklos rekolekcijos Vilniuje

2017 vasario 17 18:00 - 2017 vasario 19 16:00

Šventosios Marijos iš Nazareto, Bažnyčios Motinos, krikščioniško gyvenimo ir evangelizacijos mokykla kviečia į rekolekcijas, žiemos sesiją, kurios vyks 2017 m. vasario 17–19 d. Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijoje, Kalvarijų g. 325, Vilnius.  Mokyklą įkūrė ir jai vadovauja Mažesnieji broliai kapucinai (OFMCap).

Šioje mokykloje įgytos teorinės žinios ir praktinė patirtis padeda geriau suprasti krikščionišką gyvenimą; kiekvienam atrasti savo konkrečias dovanas, talentus, išmokti jomis/jais tarnauti ir atrasti savo vietą Bažnyčios bendruomenėje ir tuo būdu atsiliepti į Dievo kvietimą, skirtą kiekvienam krikščioniui – būti gera dovana kitiems. Dalyvavimas formacijoje taip pat suteikia drąsos ir praktinių žinių, įgūdžių, kaip dalintis krikščioniškuoju tikėjimu su netikinčiaisiais; įgyjami tikėjimo draugai ir bendražygiai.

Programa: Eucharistijos šventimas, šlovinimai, konferencijos, mokymai, adoracija, užtarimo malda, aptarimai grupelėse.

Auka už renginį – 25 Eur. Norintiems nakvoti, auka už nakvynę (dvi naktys) – 20 Eur.

Registracija užpildant šią formą.

Informacija el. p. marijosmokykla.renginiai@gmail.com arba tel.: 8 620 49 358.

DAUGIAU Facebook’e.

Šventosios Marijos iš Nazareto, Bažnyčios Motinos, krikščioniško gyvenimo ir evangelizacijos mokykla kviečia į REKOLEKCIJAS, žiemos sesiją VILNIUJE. Renginys vyks vasario 17–19 d., Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijoje (Kalvarijų g. 325, Vilnius). Mokyklą įkūrė ir jai vadovauja Mažesnieji broliai kapucinai (OFMCap).

 

Žymės: Vyskupijoje.

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt