Vilniaus arkivyskupija | Puslapis nerastas

Nieko nerasta

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt

Išvažiuojamieji Natūralaus šeimos planavimo mokymai Guronyse (būtina registracija)

2018 birželio 1 18:00 - 2018 birželio 3 16:00

Vilniaus arkivyskupijos šeimos centras 2018 m. birželio 1–3 d. kviečia į išvažiuojamuosius Natūralaus šeimos planavimo mokymus Guronių rekolekcijų namuose (Kaišiadorių r.). Mokymų pradžia – penktadienį, 18.00 val., pabaiga – sekmadienį, 16.00 val.

Po šio savaitgalio simptoterminį metodą „Sensiplan“ jau bus galima taikyti. Papildomas kontrolinis susitikimas vyks birželio 16 d. Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre nuo 9.00 iki 15.00 val.

Išvažiuojamuosius mokymus rengiame ne pirmą kartą ir esame patyrę, kad išvažiavimas leidžia dalyviams labiau atsiriboti nuo kasdienių darbų ir rūpesčių, susitelkti ties natūraliu šeimos planavimu, užmegzti artimesnį ryšį vieniems su kitais, be to praleisti malonų savaitgalį su savo vyru ar žmona ir tiesiog pailsėti malonioje Guronių rekolekcijų namų aplinkoje bei pasilepinti skaniu maistu. Daugiau informacijos apie šiuos rekolekcijų namus rasite čia: http://sje.lt/guroniu-rekolekciju-namai.

Mokymus ves Vilniaus arkivyskupijos šeimos centro Natūralaus šeimos planavimo konsultantė Elena Kosaitė-Čypienė ir Kęstutis Čypas.

Mokymų kaina porai – 85 EUR.

Šie išvažiuojamieji mokymai yra remiami pagal projektą, todėl gyvenimas ir maitinimas Guronių rekolekcijų namuose poroms bus apmokėtas.

DAUGIAU informacijos ir registracijos anketa www.vasc.lt

Žymės: Šeima, Vyskupijoje.

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt