canada goose solde Doudoune Canada Goose parajumpers jacke parajumpers sale parajumpers damen canada goose pas cher

Atstovai iš Lietuvos – „Mortos grupėje“ Vatikane

2016 lapkričio 3
Mortos grupės susitikimas, CC goo.gl/92dwyx
Mortos grupės susitikimas, CC goo.gl/92dwyx

Spalio 23–24 dienomis Vatikane vyko „Mortos grupės“ susitikimas, kuriame dalyvavo ir atstovai iš Lietuvos. Mortos grupė vienija įvairių šalių policijos vadovus, vyskupus, vienuolijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovus, įsipareigojusius kovoti prieš prekybą žmonėmis. Mortos grupės susitikime dalyvavo arkivyskupas Gintaras Grušas, policijos kapelionas kun. Algirdas Toliatas, prel. Edmundas Putrimas, Vidaus reikalų ministerijos kancleris Algirdas Stončaitis ir Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

Apie Lietuvos dalyvavimą „Mortos grupės“ veikloje, apie Bažnyčios ir policijos bendradarbiavimą prie Vatikano radijo mikrofono kalba Lietuvos Vyskupų konferencijos pirmininkas Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas.

Po konferencijos „Vatikano radijas“ kalbino dar du Lietuvos delegacijos narius: Vidaus reikalų ministerijos kanclerį Algirdą Stončaitį ir Lietuvos policijos kapelioną kun. Algirdą Toliatą. Kokia situacija Lietuvoje ir kitur? Kodėl bendradarbiavimas tarp policijos ir Bažnyčios yra prasmingas, reikalingas?

 

Vatikano radijo pranešimai skelbiami čia ir čia.

Nuotraukų galerija

Daugiau apie Šv. Mortos grupę (En)

Parengta pagal Vatikano radiją

Žymės:

Kategorijos: Lietuvoje, Pasaulyje

Vilniaus arkivyskupijos kurija, Šventaragio 4, Vilnius, Lietuva

curia@vilnensis.lt, www.vilnensis.lt